چــــرا مــــا؟

ما در تلاشیم تا خانه شما را با استفاده از تلفیق دانش معماری و تکنولوژی روز دنیا به مکانی امن و آسوده که تمام اجزای آن در کنترل شماست تبدیل کنیم.

درباره مجموعه ما

آژانس تکنولوژی و فناوری خانه‌های هوشمند از سال ۱۳۹۴ با انجام پروژه های الکتریکال، اینترکام و اکسس کنترل و هوشمندسازی ساختمان شروع به کار نمود.

در مدت فعالیت این گروه بیش از صدها واحد مسکونی، تجاری و اداری در استان های تهران، البرز، مازندران، گیلان، اصفهان و… با روش‌های مختلف هوشمند سازی نظیر BMS و SHS و تکنیک‌های نوین اتوماسیون منزل که از اتصالات نسل دوم بهره می بردند هوشمند شدند.

گروه تکنولوژی و فناوری خانه های هوشمند افتخار دارد که با تکیه بر آخرین تکنولوژی هوشمند سازی و با استفاده از بروزترین متدهای معماری و ساختمان سازی ارائه دهنده خدمات گوناگون هوشمند سازی واحدهای مختلف ساختمانی باشد.

گارانتی‌های ما

گروه خانه های هوشمند با اطمینان ازعملکرد خود و بر پایه ایجاد اعتماد مشتریان گرامی، گارانتی و خدمات پس از فروش ویژه ای نظیر گارانتی حداقل ۱۲ ماهه، خدمات پس از فروش ۵ ساله و عیب یابی رایگان را در اختیار کاربران پروژه های خود قرار می دهد.

  • آنالیز انرژی و معماری ساختمان

  • سناریو نویسی بر پایه علایق و نیازها

  • استفاده از آخرین تکنلوژی اینترنت اشیا

  • استفاده از مطرح ترین برندهای جهانی هوشمند سازی

  • انجام پروژه توسط نیروهای متخصص و مجرب

۰۲۱-۹۱۳۰-۷۵-۲۵

متخصصین ما

با تلفیق دانش و مهارت متخصصین خود در زمینه های معماری، آی او تی، الکترونیک و برنامه نویسی که هریک فارغ التحصیل برترین دانشگاه های کشور هستند تلاش دارد خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

ساعات بازدید از شو روم ها

۱۰ تا ۱۶

روزهای کاری

شنبه تا چهارشنبه

ساعات کاری

۹ تا ۱۷