چــــرا مــــا؟

ما در تلاشیم تا خانه شما را با استفاده از تلفیق دانش معماری و تکنولوژی روز دنیا به مکانی امن و آسوده که تمام اجزای آن در کنترل شماست تبدیل کنیم.

درباره مجموعه ما

آژانس تکنولوژی و فناوری خانه‌های هوشمند از سال 1394 با انجام پروژه های هوشمندسازی ساختمان شروع به کار نمود.

در مدت فعالیت این گروه بیش از صدها واحد مسکونی، تجاری و اداری در استان های تهران، البرز، مازندران، گیلان، اصفهان و… با روش های مختلف هوشمند سازی نظیر BMS و SHS و تکنیک‌های نوین اتوماسیون منزل که از اتصالات نسل دوم بهره می بردند هوشمند شدند.

گروه تکنولوژی و فناوری خانه های هوشمند افتخار دارد که با تکیه بر آخرین تکنولوژی هوشمند سازی و با استفاده از بروزترین متدهای معماری و ساختمان سازی ارائه دهنده خدمات گوناگون هوشمند سازی واحدهای مختلف ساختمانی باشد.

گارانتی‌های ما

گروه خانه های هوشمند با اطمینان ازعملکرد خود و بر پایه ایجاد اعتماد مشتریان گرامی، گارانتی و خدمات پس از فروش ویژه ای نظیر گارانتی حداقل 12 ماهه، خدمات پس از فروش نامحدود و عیب یابی رایگان را در اختیار کاربران پروژه های خود قرار می دهد.

  • آنالیز انرژی و معماری ساختمان

  • سناریو نویسی بر پایه علایق و نیازها

  • استفاده از آخرین تکنلوژی اینترنت اشیا

  • استفاده از مطرح ترین برندهای جهانی هوشمند سازی

  • انجام پروژه توسط نیروهای متخصص و مجرب

021-9130-75-25

متخصصین ما

با تلفیق دانش و مهارت متخصصین خود در زمینه های معماری، آی او تی، الکترونیک و برنامه نویسی که هریک فارغ التحصیل برترین دانشگاه های کشور هستند تلاش دارد خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

ساعات بازدید از شو روم ها

10:00am-4:00pm

روزهای کاری

شنبه تا چهارشنبه

ساعات کاری

9:00am-5:00pm