اینتلیا

از بخش های فعال شرکت ما، اینتلیا است. متخصصین ما در این گروه، خدماتی نظیر آنالیز، بهینه یابی و برندینگ ساختمان، ارائه دفترچه های انرژی و سازه، خدمات طراحی و اجرای سیستم های تهویه مطبوع Hvac  سیستم های ایمنی و خدمات شهر هوشمند را ارائه می دهد. متخصصین ما در زمینه های مختلف معماری، انرژی، سازه، برندینگ و آی او تی در تمامی مراحل ساخت در کنار سازندگان و مجریان گرامی خواهند بود تا تا نیازهای آنان با بالاترین کیفیت به ساخت و بهره برداری برسد.

انرژی: 

یکی از مهمترین مسائل روز دنیا و شاید مهمترین دغدغه قرن حاضر مباحث مرتبط با مصرف انرژی، آلودگی های زیست محیطی و گرمایش زمین است. روزانه اطلاعات بسیاری در این زمینه در رسانه های مختلف به انتشار می رسد و همه ما از میزان اهمیت این موضوع آگاهی داریم. صنعت ساختمان به عنوان یکی از پرمصرف ترین صنایع در زمینه انرژی و مواد اولیه شناخته می شود به صورتی که طبق آمار مصرف انرژی در ساختمان های ایرانی ۵ برابر متوسط جهانی است. این مصرف مازاد از مراحل ساخت تا بهره برداری است. اینتلیا میکوشد تا با ارائه بهترین راه حل های مهندسی، مدیریتی و انتخاب مصالح مناسب این میزان از مصرف را کاهش داده تا هم سهمی در کم کردن آلودگی های زیست محیطی داشته باشد و هم هزینه های نهایی زمانی و مالی تمام شده را برای شما کاهش دهد.

بهینه یابی:

در علم معماری و ساختمان سازی امروز جهان، میزان مصرف انرژی در حین ساخت و بهره برداری از مهمترین عوامل موثر بر کیفیت یک ساختمان است. در گذشته های نه چندان دور، استفاده از انرژی های طبیعی و کاهش مصرف به وسیله سیستم های غیر فعال و فعال انرژی تنها به وسیله جداول و دیاگرام های دستی امکان پذیر بود. امروزه و با پیشرفت ابزارهای طراحی، این امکان وجود دارد تا ما میزان مصرف و دریافت انرژی، شرایط آسایش محیطی را در مراحل مختلف ساخت مدل سازی و اندازه گیری نماییم. این بررسی ها زمانی به بهترین نتایج ممکن خواهد رسید که با علم بهینه یابی همگام شود. بهینه یابی در ساختمان سازی به معنی پیدا نمودن بهترین راه حل های طراحی برای موضوعات مختلف نظیر مصرف انرژی، دریافت نور روز، شرایط آسایش محیطی و … است. بهینه یابی در گروه اینتلیا به وسیله پیشرفته ترین نرم افزارها و ابزارهای طراحی پارامتریک انجام میگیرد و به سازندگان و طراحان ساختمانی کمک می کند ساختمان خود را بهینه نمایند.

برندینگ ساختمان

موضوع برندینگ و تبلیغات از بحث های مهم این روزها است. تمامی کسب و کارها در تلاشند تا با استفاده از شیوه های نوین تبلیغاتی خود را با سیستم نوین جهانی همگام کنند به صورتی که کوچکترین فروشگاه ها نیز در شبکه های اجتماعی یا وب سایت ها فعال بوده و اطلاعات کسب و کار خود را به مشتریان ارائه می دهند. صنعت ساختمانی در کشور ایران تا حدود زیادی از این قافله عقب مانده و تبلیغات یا فروش بیشتر ساختمان ها در ایران به صورت سنتی صورت می گیرد. اینتلیا به صورت تخصصی در زمینه برندینگ ساختمان ها خدمات گسترده ای شامل ساخت وب سایت های معرفی و رزومه، شبکه های اجتماعی، ساخت تیزر، پوستر، برگزاری همایش های فروش و … را ارائه می نماید.

شناسنامه و دفترچه های ساختمانی:

در کشور ما فقدان یک بانک اطلاعاتی مناسب در زمینه کیفیت ساختمان های موجود و در دست احداث بسیار احساس می شود. ساختمان ها، فارغ از نوع و کیفیت ساخت خود تنها از روی شکل نهایی آن ها نظیر نما و مصالح مورد استفاده مورد قضاوت قرار می گیرند و این موضوع باعث دلسردی سازندگانی میشود که در تمامی مراحل ساخت، از سازه تا فینیشینگ با کیفیت و دقت بسیار بالا به انجام پروژه می پردازند می شود. اینتلیا، در زمینه ارائه دفترچه ساختمانی تلاش دارد تا کاربر نهایی به صورتی مناسب و قابل فهم در جریان تمام مراحل ساخت باشد. آنالیزهای ویژوآل سازه، نقشه های ساختمانی، میزان انرژی مصرفی و نوع سیستم های تاسیساتی و الکتریکی عادی و یا هوشمند همگی در قالب یک دفترچه به کاربر نهایی دید مناسبی برای خرید یک ساختمان را ارائه خواهد نمود.

خدمات تهویه مطبوع

با هوشمند سازی سیستم های تهویه در هر زمانی و مکانی می توانید شرایط خانه را از نظر دما، رطوبت، جریان باد و … کنترل کنید. کافی است پیش از رسیدن به منزل و با تلفن همراه خود سیستم تهویه را روشن کنید. از طریق سنسور های رطوبتی، رطوبت نسبی را بسنجید و جهت جریان باد را از طریق دریچه های هوشمند سقفی و دیواری کنترل کنید.

INTELIA

Resolutions