آینه هوشمند۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۹:۱۱:۳۰
تصویر آینه هوشمند

آینه هوشمند در ۳ سایز مختلفسیستم عامل اندرویدسیستم عامل آینه هوشمندهمراه با بک لایتضد آبهمراه با گارانتی تعویض

آینه هوشمند

آینه های هوشمند محصول لوکس و بینظیر شرکت خانه های هوشمند است. آینه های هوشمند ما در دو کلاس معمولی و پرو ساخته میشوند. تفاوت نسخه پرو با نسخه عادی آن امکاناتی نظیر دستیار صوتی و بک لایت میباشد.

این آینه ها در ابعاد ۳۲ و ۴۲ و ۵۲ اینچ عرضه میشود و مطابق با دکوراسیون شما نمایی لوکس و مدرن به محل زندگی و کار شما میبخشد. ضد آب بودن و گارانتی یک ساله این محصول زیبا از ویژگی های دیگر آن میباشد.

میتوانید از طریق لینک زیر پیش سفارش خدمات ما را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

جهت سفارش هر یک از محصولات و خدمات  و اطلاع از قیمت ها و یا پرسش های خود با ما تماس بگیرید.

پرسش های متداول آینه هوشمند

آینه هوشمند چیست؟۱۴۰۱/۴/۱۲ ۸:۲۶:۲۵

آینه هوشمند یک آینه معمولی است که به یک نمایشگر مجهز شده و همزمان می تواند علاوه بر بازتاب تصویر، اعلان هایی نظیر ساعت، وضعیت آب و هوا، اخبار روزانه، تقویم و ریمایندر ها را نمایش دهد. همچنین می تواند به صورت پنل های لمسی نیز در اختیار شما قرار گیرد تا بتوانید عملکردهای متناسب با نیاز خود را به صورت یک گوشی هوشمند در آن کنترل نمائید. این سیستم می تواند به دستیار صوتی، دوربین تشخیص چهره و نورهای دکوراتیو مجهز شود. حتی از این آینه ها میتوانید برای کنترل ساختمان خود استفاده نمایید.

آینه های هوشمند در چه ابعادی موجود است؟۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۴:۱۷:۲۳

خانه های هوشمند با بررسی عملکردهای مختلف آینه های هوشمند خود را در سه اندازه ۳۲، ۴۲ و ۵۳ اینچ تولید کرده است. همچنین شما می توانید آینه هوشمند خود را با هر ابعاد و طرحی به صورت اختصاصی سفارش دهید.

کاربرد های آینه هوشمند چیست؟۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۴:۱۷:۱۸

آینه های هوشمند کاربردهای فراوانی در ساختمان های مختلف دارد. این آینه ها می توانند در ساختمان های مسکونی و به عنوان آینه اتاق، سرویس بهداشتی و آینه های دکوراتیو استفاده شود. همچنین این تجهیزات در فروشگاه های  مختلف نظیر لباس فروشی ها، آرایشگاه ها، فروشگاه های طلا و جواهر، لوازم آرایشی و بهداشتی، مطب های درمانی و … نیز کاربردهای فراوانی دارند. از سایز های بزرگتر آینه های هوشمند میتوان در آینه آسانسور های ساختمان استفاده نمود.

آیا آینه هوشمند ضد آب است؟۱۴۰۱/۴/۱۲ ۸:۱۹:۴۹

آینه های هوشمند وابسته به نوع محل قرار گیری خود می توانند در دو نوع عادی و ضد آب و رطوبت تولید شوند. نوع ضد آب و رطوبت این تجهیزات مناسب محیط های با رطوبت بالا نظیر سرویس های بهداشتی و حمام ها یا استخر و سالن های ورزشی است. همچنین اگر مایل هستید از این آینه برای سزویس های بهداشتی خود استفاده کنید، میتوانید از نوع ضد آب استفاده نمایید.

آیا میتوانیم آینه هوشمند تاچ داشته باشیم؟۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۱۴:۱۹:۴۷

آینه های هوشمند می توانند از نمایشگرهای لمسی ساخته شوند. همچنین این سیستم را میتوان به دستیار صوتی، دوربین تشخیص چهره، اسپیکر پخش صدا و نورهای دکوراتیو مجهز کرد. همچنین از این آینه ها میتوان به عنوان کنترل کننده ساختمان هوشمند با اینترنت اشیا نیز بهره برد.

Go to Top