آنچه در این پست میخوانید

پکیج هوشمند سازی خانه های هوشمند، بهترین روش برای انجام پروژه هوشمند سازی ساختمان ها است.

سیستم های هوشمند سازی ساختمان ها یکی از جدیدترین تکنولوژی های موجود در صنعت ساختمان است. همین امر باعث می شود تا بیشتر مالکین و سازندگان گرامی  از چگونگی اجرای این سیستم ها، هزینه ها و نحوه استفاده از این سیستم ها آگاهی نداشته و به همین علت ساختمان های خود را با این سیستم تجهیز ننمایند. خانه های هوشمند با استفاده از روش های متعددی می تواند ساختمان شما را هوشمند نماید. این روش ها وابسته به نوع ساختمان، بودجه مدنظر کارفرما و توقعات هرکس از ساختمان هوشمند متفاوت بوده و باید شخصی سازی گردد. بنابراین شرکت پردازش هوشمند پرگار سپهر روش های متنوع هوشمند سازی ساختمان را برای استفاده مالکین و سازندگان ارائه داده است.

پکیج اول، سیستم های مدیریت ساختمان

این پکیج ویژه سازندگانی است که مایلند از سیستم های قدیمی تر هوشمندسازی ساختمان استفاده بنمایند طراحی شده، در روش موسوم به BMS شرکت خانه های هوشمند الزاما می بایست در مرحله ساخت و همگام با اجرای تاسیسات الکتریکی در محل ساختمان حضور پیدا کرده و به نصب و راه اندازی این پکیج هوشمند سازی خانه های هوشمند اقدام کند. این سیستم به علت استفاده از اتصالات سیم دار و پروتکل های استانداردی نظیر KNX با هزینه ای بالاتر از روش های دیگر ارائه می شود. پکیج هوشمند سازی خانه با روش مدیریت ساختمان مناسب سازندگان گرامی می باشد.

پکیج دوم، سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیا

خانه های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا نسل دوم سیستم های اتوماسیون ساختمان را به وجود آورده اند. خانه های هوشمند، تنها ارائه دهنده این سیستم در تهران،کرج، گیلان، مازندران، کیش، اصفهان و شیراز و … می باشد. در این روش، ساختمان ها فارغ از سال ساخت و نوع کاربری قابلیت هوشمند شدن را دارا هستند. در این روش از اتصالات نسل دوم خانه های هوشمند که به صورت بی سیم هستند بهره برده می شود و همین موضوع باعث کاهش قیمت نسبت به روش های قبلی است. این روش برای سازندگان و مصرف کنندگان تمام ساختمان ها مناسب است.

برای اجرای سیستم خانه های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا نیز روش های متفاوتی وجود دارد. این روش ها در نوع تجهیزات و شکل برنامه نویسی اجزای خانه متفاوت بوده و همین تمایز باعث بروز اختلاف قیمت نهایی می گردد. پکیج هوشمند سازی خانه ویژه شرکت خانه های هوشمند می تواند ساختمان شما را به یک خانه کاملا هوشمند تبدیل نماید.

از ویژگی های ساختمان های هوشمند شده به وسیله اینترنت اشیا میتوان به گستردگی خدمات و اتوماسیون نویسی پیشرفته اشاره کرد. این خانه ها به وسیله نرم افزارهای تلفن همراه، دستیار صوتی و کلیدهای ریموت تابعی کنترل می گردند.

پکیج هوشمند سازی خانه های هوشمند، مناسب ترین روش برای تجربه یک زندگی ایده‌آل می باشد. تا هوشمند شدن ساختمان شما تنها یک تماس فاصله است. همچنین شما می توانید با استفاده از ابزار ساخت پیش فاکتور هوشمند سازی ساختمان اقدام به ثبت سفارش هوشمند سازی نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند.